Skvelé tipy, ako vybrať ten najlepší darček za super cenu!

Nezabudnuteľná vianočná atmosféra plná pohody, radosti a prekvapení pod stromčekom je za dverami. Užite si aj samotné prípravy, bez stresu a zbytočného míňania peňazí. Stačí si vybrať správne a výhodne nakúpiť v pravý čas. 

Pár tipov ako nájsť originálny darček za dobrú cenu a bez stresu:

Maximálny rozpočet na nákup vianočných darčekov 

Určite si rozpočet, ktorý si vyčleníte na nákup darčekov. Môžete si porovnať, koľko peňazí ste minuli na darčeky v minulom roku a stanoviť si sumu, ktorej sa budete držať. Trochu plánovania spolu s dobre vypracovaným plánom sporenia môže urobiť z Vianoc oveľa príjemnejší zážitok.

Online nákup šetrí čas a energiu

Vyberte si zo širokej ponuky darčekov, ktorú nájdete v online svete. Ceny jednotlivých produktov si môžete porovnať a rozmyslieť si, či ste vybrali správne pre každého člena rodiny alebo priateľov. Ak potrebujete darček vidieť, stačí si najprv vybrať a potom sa presvedčiť návštevou predajne.

Vyberajte udržateľne, bez plastov

Rozhodnite sa pre produkty, ktoré sú udržateľné a znižujú množstvo plastov v prírode. Vyberajte si značky, ktoré sa starajú o životné prostredie a používajte trvalo udržateľné a opätovne použiteľné materiály na zníženie nadmerného odpadu. To všetko a ešte omnoho viac nájdete teraz vo waterdrop® – značke, ktorá podporuje udržateľný pitný režim. Nájdete tu štýlové darčeky pre každého, ktoré pomôžu s pravidelným pitným režimom bez cukru, šetria prírodu od plastov a navyše teraz sú za výhodnú cenu. Stačí si vybrať zo širokej ponuky designových sklenených alebo nerezových fliaš a chutných Microdrinkov spolu s ikonickou limitovanou edíciou SNOW, ktorá sa vracia každú zimu. Dokonalá kombinácia ostružín, čučoriedok a jabĺk doladí vianočnú atmosféru a bude skvelým spoločníkom zasnežených dní. Nezabudnite nakupovať výhodne, k vybraným setom pribalí waterdrop® navyše skvelé darčeky pre každého člena rodiny či priateľa. Nemôže to byť jednoduchšie – prekvapenie pre všetkých pod jednou strechou.

Viac informácií nájdete na www.waterdrop.sk alebo v našom bratislavskom kiosku, v Auparku.

Zdroj foto: Waterdrop