Pripravte sa na Vianoce!

Príchod Vianoc je pre všetky gazdinky vždy v znamení starostlivého upratovania domácnosti a vyzdobenia čistého domova veselými a farebne žiariacimi vianočnými dekoráciami. Ak sa ale tento rok na veľké upratovanie musíte prehovárať, urobte si radosť novým pomocníkom, s ktorým zvládnete upratovanie raz dva, až sa budete čudovať, ako rýchlo ste svoj domov na krásne adventné obdobie pripravili.

Vysáva a utiera naraz … a uprace od podlahy po strop!

S revolučnou novinkou, bezdrôtovým vysávačom Air Force FLEX 560 AQUA (RH9490) sa predvianočné upratovanie stane skutočnou zábavou. A čo potom, keď vďaka jeho ohybnosti nájdete svoju stratenú pamiatku, napríklad zapadnutú fotografiu pod pohovkou, a oživíte tak svoje spomienky na radostné chvíľky … Tomu sa hovorí vianočné prekvapenie! S jeho ohybným kĺbom dosiahnete až 5x ďalej pod nízky nábytok než ste boli zvyknutí a s novou AQUA hlavicou, ktorá je súčasťou balenia, môžete pri vysávaní rovno vytierať. Vďaka inovatívnemu high-tech dizajnu hlavice pre ľahké dvojité čistenie – vpred i vzad, je upratovanie jednoduché a dôkladné bez stôp. Navyše s výkonom 100 Air Wattov a novým digitálnym bezuhlíkovým motorom vám neunikne ani tá najzapadnutejšia omrvinka z vianočného pečiva. Lítium-iónová batéria umožňuje bez nutnosti dobitia prevádzku vysávania 35 minút, vysávač je navyše až 2x tichší v porovnaní s predchádzajúcou radou. Air Force FLEX 560 AQUA je vybavený kompletnou sadou pre starostlivosť o auto a tiež domácnosť so zvieratami vrátane miniatúrnej motorizovanej kefy pre hlboké čistenie alebo kefy na čistenie pohoviek a nábytkových tkanín. Odporúčaná cena je 429 euro.

Vysaje, vytrie, umyje okná, a ešte vyčistí škáry medzi dlaždicami …

 Technologická novinka Rowenta Clean & Steam Multi (RY8561) kombinuje účinky vysoko efektívneho tyčového vysávača, parného mopu a tiež stierky na okno. Clean & Steam Multi je ideálnym pomocníkom pre precízne predvianočné upratovanie, odstráni všetky škvrny zo všetkých typov podláh a povrchov jedným ťahom! Vysávač je vhodný do domácností alergikov, zlikviduje až 99% baktérií a choroboplodných zárodkov, a to bez akýchkoľvek chemických prípravkov, vystačí si iba s obyčajnou vodou z kohútika. Para je pripravená za 30 sekúnd, jej množstvo môžete pohodlne meniť na rukoväti v závislosti na type povrchu. Voliť môžete z dvoch rýchlostí: Eco a Max. Súčasťou Clean & Steam Multi je odnímateľný ručný parný čistič s radom nástavcov pre dôkladné upratovanie všetkých miestností s rôznymi zákutiami. Na parný čistič tak môžete nasadiť stierku na okná a zrkadlá, špeciálnu kefu na čistenie škár medzi obkladmi alebo mop z mikrovlákna pre osvieženie textílií. V balení nájdete aj sadu úzkych a širokých kief pre všetky povrchy v domácnosti. Doba prevádzky na jednu nádrž je až 30 minút. Odporúčaná cena je 299 euro.

Šetrí váš čas

Spojenie najnovšej technológie a užívateľsky prívetivého ovládania robí z robotických vysávačov radu Rowenta X-Plorer Serie 60 progresívnych a účinných profesionálov v upratovaní. Navyše meria iba 6 cm vrátane koliesok a dostane sa hravo pod nízky nábytok alebo do najhoršie dostupných zákutí! Ťažko dostupné miesta zbaví nečistôt s dvomi bočnými kefami a pri vysávaní rovno vytiera vďaka technológii Aqua Force. Inteligentné upratovanie celej vašej domácnosti zaručuje navigačný systém Smart Exploration 4.0: bočná kamera a technológia TOF, ktorá dokonale sleduje cestu okolo stien, gyroskopická technológia a infračervené senzory, vďaka ktorým sa robot pohybuje logickou cestou. Robot na základe dômyselnej funkcie detekcie kobercov rozpozná typ podlahy a automaticky prispôsobí sací výkon pre konkrétnu plochu. Akonáhle robota spárujete s bezplatnou aplikáciou, nič už vám nebráni spustiť robota kedykoľvek a akéhokoľvek miesta! Vyberať si môžete z troch režimov upratovania: metodický (nevynechá žiadne miesto), bodový (špirálovitý pohyb pre dôkladné upratovanie konkrétnej oblasti) a precízne upratovanie pozdĺž stien a podlahových líšt. S lítium-iónovou batériou vydrží až 90 minút upratovania vkuse, inteligentná technológia nabíjania vám umožní dobíjať len toľko, koľko potrebujete, aby ste mohli pokračovať v upratovaní. Rowenta X-Plorer Serie 60 je kompatibilný aj s virtuálnymi asistentmi ako je SIRI v iPhonoch, Alexa od Amazonu alebo Google Assistant. Je to navyše naozaj estetický kúsok s nadčasovým dizajnom, ktorý je vyrobený pre trvalo vysoký výkon! Odporúčaná cena vysávačov Rowenta X-Plorer Serie 60 je 319 euro. 

Najmä pre majiteľov domácich zvieratiek… 

Ak máte domáce zvieratko a túžite po stále čistej domácnosti – Rowenta X-Plorer Serie 60 Animal Kit (RR7455) je vybavený vysoko účinnou kefou Animal Turbo: kefa s kombináciou dvoch materiálov pre vysávanie zvieracích chlpov alebo veľkých chumáčov prachu, ktorá uprace dokonca aj chlpy zašliapané v podlahe. Navyše si hravo poradí s opadaným ihličím!

Nielen alergici ocenia…

Robotický vysávač Rowenta X-Plorer Serie 60 Allergy Kit (RR7447) ocenia všetci alergici a rodiny s malými deťmi. Vysoko účinný filter zachytí až 99,9% prachu a zbaví domácnosť všetkých chuchvalcov prachu – ale hlavne, bez vašej námahy! Čas môžete venovať vianočným rozprávkam.

Zdroj foto: Rowenta