Recenzia: FOREO BEAR, zaručí vykontúrovanú pleť natrvalo?

Krásna, vypnutá a zdravo vyzerajúca pleť je snom snáď každej z nás. BEAR, tonizujúci prístroj od švédskej značky FOREO ju sľubuje. Pleť navyše vykontúruje, pričom ide o jediné miroprúdové zaradenie na svete, ktoré je schválené FDA (U.S. Food and Drug Administration). BEAR som testovala posledných 6 mesiacov a toto sú moje úprimné názory a postrehy.

Čo sľubuje výrobca?

  • spevňuje, vypína a tónuje pleť, zvýrazňuje kontúry tváre
  • jemne masíruje tvár, čím umocňuje jej prežiarenie
  • napomáha k redukcii vrások a známok starnutia pleti
  • prispieva k lepšiemu vstrebávaniu ošetrujúcich produktov
  • prináša dlhodobé viditeľné výsledky
  • hodí sa pre všetky typy pleti

Cena za FOREO Bear je 339,90 eur

Prístroj je dostupný v dvoch farebných prevedeniach, v mini verzii a kúpite ho aj vo výhodnej darčekovej sade.

Ako sa BEAR používa?

Prvým krokom je nainštalovanie aplikácie FOREO, s ktorou sa párujú takmer všetky zariadenia FOREO. Prostredníctvom aplikácie ich následne ovládate, vyberáte si z rôznych režimov, ošetrení a masáží. Pri prístroji BEAR si môžete vybrať z 5 intenzít mikroprúdovej technológie.

BEAR je odporúčané používať so sérom Serum Serum Serum pre bezpečné a efektívne ošetrenie. Je ho možné používať aj s inými sérami alebo pleťovou maskou. Vždy však dbajte na potrebný vodivý základ pre pleť pri používaní tohto prístroja.

Ako BEAR používam ja?

BEAR používam so Serum Serum Serum už viac ako polrok. Prístroj používam 2-3 krát týždenne. Moja rutina starostlivosti o pleť začína dôkladným odlíčením, po ktorom na tvár aplikujem sérum a použijem BEAR. Používam ho spárovaný s aplikáciou, intenzitu mikroprúdovej technológie si znižujem tak, aby mi ošetrenie bolo príjemné. Vyššia intenzia mikroprúdovej technológie môže pôsobiť na pleť príliš „pichľavo“, nepríjemne. Rovnako skutočne treba použiť sérum, pretože stret s pokožnou, kde nie je aplikované, je rovnako nepríjemný. V momente, kedy som však našla intenzitu, ktorá mi vyhovuje, sa stalo ošetrenie pravidelným spríjemnením mojich skin care večerov.

Aké výsledky vidím na svojej pleti?

Značka FOREO uvádza, že výsledky by ste mali vidieť už po prvom použití, čo môžem potvrdiť. Už vtedy bola moja pleť vypnutejšia a vykontúrovanejšia. Pre najlepšie výsledky však odporúčam dlhodobé používanie a zaradenie prístroja do pravidelnej rutiny. Práve pravidelnosť totiž prinesie želané výsledky. Po cca polroku používania malého, medvedíka pripomínajúceho zariadenia má moja tvár jasne ostrejšie línie, kontúry a je „plnšia“. Počas dovolenky (3 týždne), kedy som BEAR nepoužívala, som nezaznamenala na svojej pleti žiaden jojo efekt, čo je rovnako dobré znamenie a potvrdzuje efektivitu a výsledky, ktoré značka sľubuje.

Kúpila by som si FOREO Bear znova?

V tomto mám jasno – áno! 🙂 Napriek tomu, že mi chviľku trvalo zaradiť ho do svojej rutiny, ktorá už aj tak bola z môjho pohľadu dlhšia, vytvorenie nového zvyku rozhodne stálo za to. Tomtuto šikovnému prístroju vďačím za vypnutejšiu a zdravšie vyzerajúcu pleť. Navyše, prístroje FOREO majú veľmi dobré meno aj vďaka ich dlhej životnosti, preto sa teším, že prístroj so mnou bude „stárnuť“ a pomôže tam, kde to bude treba.

A na záver malá rada – nebojte sa vyššej ceny, vráti sa vám na vlastnej pleti. A vďaka skutočne jedinej a jedinečnej možnosti používať toto zariadenie doma, ušetríte za služby kozmetičky. 🙂

Zdroj foto: FOREO