Pozerajte sa na svet ružovejšie… Ikonické značky Lush a Mattel spoločně predstavujú limitovanú kolekciu Barbie™

Nemohli sme odolať spojeniu týchto dvoch ikon – Barbie™ x Lush. Ružová je mocná a limitovaná kolekcia Barbie™ x Lush oslavuje túto farbu v celej jej kráse.

Vieme, že taká priekopnička, ako je Barbie™, si v starostlivosti o seba samú potrpí len na to najlepšie. A spoločnosť Lush je sama priekopníkom, pokiaľ ide o čerstvú, ručne vyrábanú kozmetiku bez krutosti a s minimom obalov. Lush má taktiež mnoho silných žien vo svojom čele, napríklad spoluzakladateľka Lush Mo Constantine vynašla obľúbenú kúpeľovú bombu v roku 1989 vo svojom záhradnom domčeku a dnes spoločnosť celosvetovo predá 1 kúpeľovú bombu za sekundu!

Kolekciae Barbie™ x Lush ponúka kompletnú radu produktov pre starostlivosť o sebe sama ladených do ikonickej Barbie™ ružovej a je určená úplne všetkým – s cieľom, aby si ju zamilovali všetci, kto chcú túto farbu znovu vnímať ako symbol sily, odvahy a ‚empowermentu‘ (posílenie postavenia).

„Spolupráca s takou ikonou, akou je Barbie™, je pre spoločnosť Lush naozaj splneným snom. Značka Barbie™ stále posúva hranice a nedává nikomu šancu podceňovat jej schopnosti. Predstavili sme si, ako by vyzerala Barbie™ rutinná starostlivosť vytvorili sme túto radu, predurčenú k tomu, aby ju používali a milovali všetci. Kolekcia je pre všetkých, kto chcú prijať a osláviť silu ružovej farby!“ vysvetlila Melody Morton, riaditeľka kreatívnych konceptov spoločnosti Lush Cosmetics.

Vo všetkých oblastiach svojej činnosti spoločnost Lush usiluje predovšetkým o to, aby zákazníkom ponúkala tu najčerstvejšiu kozmetiku a maximálne šetrné nakupovanie zahrňajúce čo najmenšiemnožstvo odpadu. Kolekcia Barbie™ x Lush je vyrábaná ručne za použitia tých najkvalitnejších ingrediencií, ktoré pomáhajú zanechávať svet o niečo krajší. Sortiment obsahuje „nahé“ výrobky, ktoré nevyžadujú žiadnie obaly, ako sú mydlá a kúpeľová bomba. Spoločnosť Lush je lídrom kozmetického priemyslu v boji proti nadmernému množstvu obalov tým, že vyvíja výrobky, ktoré možno predávať spotrebiteľom bez akéhokoľvek obalu. Balené produkty sú potom súčasťou uzavretého recyklačného programu Bring it Back – Prines späť, v rámci ktorého zákazníci môžu priniesť obaly späť do obchodu a za každý si nechať  strhnúť čiastku z ďalšieho nákupu, alebo výmenou za päť kusov dostať čerstvú pleťovú masku.

Barbie x Lush: Barbie 

Kúpeľová bomba

Ponorte sa do sladkej trblietavej Barbie™ kúpele s množstvom pokožku zjemňujúcimi ingredienciami. Vhoďte ikonické písmeno B do napustenej vody a sledujte, ako sa s šumením premení na trblietavú ružovú. Bomba ukrývá krémový stred vyrobený z fair trade bio kakaového masla, fair trade bambuckého masla a kokosového krému pre prepychový kúpeľ, ktorý sa krásne postará o pokožku, aby ste z kúpeľne vyliezli nielen zrelaxovaní, ale i hebučkí a sladko voňaví. 

Barbie x Lush: Barbie 

Šampón

Doprajte vlasom fantastickú hebkosť a lesk vďaka nálevu z koreňa irišu lekárskeho a čerstvej jahodovej a citronovej šťavy. Tento śampón s ružovým pigmentom môže veľmi svetlé vlasy zafarbiť, preto sa s ním radšej moc nehrajte. Okamžite ho z vlasov a povrchu opláchnite, aby vám zostali len lesklé a krásne prevoňané vlasy. Vezmite prosím na vedomie, že pri použití na suchých odfarbených, veľmi svetlých alebo bielych vlasoch by mohlo dôjsť k ich zafarbeniu do ružova, nehovorte, že sme vás nevarovali!

Lush Barbie šampón

Barbie x Lush: Barbie 

Želé pleťová maska

Naplánujte si s priateľmi domáci wellness deň a užite si trochu zábavy s touto ružovou želé maskou. Jednoducho si odtrhnite trochu masky a čistými suchými rukami ju rozotrite na pastu a naneste na tvár. Skľudňujúci kalamínový prášok, konejšivá ružová absolútne a hĺbkovo čistiaci kaolinový íl zanechajú vašu pleť sviežu a krásnu!

Barbie x Lush: Barbie 

Telový balzam

Následujte svoje sny o hebkej, oslnivej a trblietavej pokožke – siahnite po limitovanom telovom balzame vytvorenom v spolupráci s Barbie™. Je vyrobený z fair trade bio kakaového masla, bambuckého masla, rubínovej kakaovej hmoty a množstva trblietok, aby zanechali vašu pokožku hebkú, krásne voňavú a žiarivú! 

Lush Barbie telový balzam

Barbie x Lush: Barbie 

Cukrový telový peeling  

Vydrhnite sa sladkým koktejlom z množstva hydratačných rastlinných masiel a rozjasňujúcích citrusových silíc pre pokožku ako zo sna. Exfoliačný cukor sme spojili s fair trade bio kakaovým maslom a extra panenským kokosovým olejom, aby vaša pokožka zostala nielen čistá, ale i hebká a hydratovaná. Silice z myrtovníku citronového a perských limet s božskou citrusovou vôňou spoločne s trochou okúzlujúceho lesku zanechajú vašu pokožku i náladu zkrátka žiarivú a preslnenú.

Barbie x Lush: Barbie 

Parfém

Šírte láskavosť a sebadôveru s každým navoňaním týmto sviežim a veselým Barbie™ parfémom. Podobne ako naša vianočná limitka Snow Fairy vnesie do vašeho dňa trochu sladkého kúzla. Višňové tóny mandľového esenciálného oleja spolu s ukludňujúcou tonkou a divokými pomarančami tvoria príjemne ovocnú pozitívnu vôňu.

Lush Barbie parfém

Barbie x Lush: Barbie Handbag

 Mydlo 

Zaobstarajte si všetky vysnívané mydlové doplnky z kolekcie v spolupráci s Barbie™ včetne tejto krásnej kabelky. Je vyrobená ručně, z našeho mydlového základu bez palmového oleja, nesie lahodnú vôňu rebarborového dezertu a ukrývá fair trade bio kakaové maslo, aby bola vaša pokožka po umytí hebká a hydratovaná.

Lush Barbie mydlo

Barbie x Lush: Barbie Heel 

Mydlo 

Umývajte sa štýlovo – s módnou ružovou papúčkou na vysokom podpätku, vyrobenou v spolupráci s Barbie™. Je vyrobená ručne, z našeho mydlového základu bez palmového oleja, nesie lahodnú vôňu rebarborového dezertu a ukrývá fair trade bio kakaové maslo, aby zanechal vašu pokožku hebkú a hydratovanú. Je ružová, je ikonická a je tu len po obmedzenou dobu.

Lush Barbie mydlo

Barbie x Lush: Barbie Boombox 

Mydlo

Umyte sa a poriadne to rozbehnite so štýlovým kazeťákom v podobe limitovaného mydla, vytvoreného v spolupráci s Barbie™. Je vyrobené ručne, z našeho mydlového základu bez palmového oleja, nesie lahodnú vôňu rebarborového dezertu a ukrývá fair trade bio kakaové maslo, aby zanechalo vašu pokožku hebkú a hydratovanú. Je ružové, je ikonické a je tu len po obmedzenú dobu.

The Barbie x Lush Collection je dostupná cez Lush aplikáciu, online a v Lush predajniach.

Zdroj foto: Lush