Obujte sa do jesene štýlovo

Rovnako ako prichádzajú chladnejšie dni, prichádzajú aj nové trendy do sveta módnej obuvi. Teplé oblečenie, ktoré opäť po lete vyťahujeme zo skríň môžeme znovu prebudiť do „nového“ jesenného života aj vďaka vhodným topánkam či doplnkom. Pomocou akých trendov vdýchnete jeseni štýl vy ?

Elegancia na každý deň

Prechádzka mestom je v tieto dni priam príležitosťou. A ideálnou na to, aby ste zvolili elegantný outfit, v ktorom sa cítite naozaj sebavedomo. Váš obľúbený jesenný styling stačí jednoducho doplniť módnymi a pohodlnými čižmičkami s príjemnou výškou podpätku et voilá, váš elegantný outfit je kompletný.

NÁŠ TIP: Kombinujte elegantné čižmičky aj k ležérnym outfitom, nájdu v nich skvelé využitie naozaj každý deň.

Biker boots do každého počasia

Čižmy s hrubou podrážkou alebo boots sú tu s nami už dlhšie a my sa vôbec nečudujeme. Okrem trendy vzhľadu sú aj naozaj praktické. Či už sa ich rozhodnete skombinovať s denimom alebo jemnejšími šatami, neurobíte chybu. Vďaka vyššej podrážke a materiálu vás tak neprekvapí ani dážď, ktorý jesenné dni prinášajú.

Čižmy à la Bottega Veneta

Najrozšírenejším trendom tejto sezóny sú bezpochyby mohutné čižmy à la Bottega Veneta, ktoré svojim vzhľadom okamžite upútajú, vďaka čomu nimi jednoducho doplníte skutočne akýkoľvek outfit. Tak, ako sa hodia v stylingu do štýlu grunge, výborne vyzerajú aj v kontraste s neutrálnym a viac ženským outfitom.

Spomienky na leto

Počas teplejších jesenných dní sa môžeme s letom lúčiť naozaj štýlovo. Primadonna Collection ponúka mnoho osviežujúcich prvkov aj na jesenné dobrodružstvá. Keď nás hrejú teplé slnečné lúče, určite by sme nemali zaváhať a vytiahnuť ešte tenisky. Pohodlné kúsky sú ako stvorené k hravým mestským outfitom.

Všetky trendy topánky a kabelky z článku kúpite v Primadonna Collection v Bory Mall Bratislava. Objednávať môžete aj cez Instagram Primadonna Collection.

Do súťaže o topánky podľa vlastného výberu od Primadonna Collection sa teraz môžete zapojiť aj na našom Instagrame.

Zdroj foto: Primadonna Collection