Novinka pre spachtošov: Dedoles pyžamo s veselými motívmi pre celú rodinu

Spánok je veľmi dôležitou súčasťou nášho života. Je to spôsob, ako si naše telo môže oddýchnuť, uvoľniť sa a zregenerovať sily. Počas nočného oddychu nám nesmie chýbať príjemné, mäkkučké pyžamo. Dedoles preto vytvoril novinku pre všetkých milovníkov kvalitného oddychu, v ktorej sa budete cítiť ako vo sne.

Pyžamo z organickej bavlny

Hľadáte pohodlné nočné oblečenie, v ktorom budete spať ako na obláčiku? Veselé pyžamá Dedoles potešia nielen originálnymi vzormi ale aj kvalitným materiálom. Až 95 % organickej bavlny a rebrovaný spodný lem zabezpečia dokonalé pohodlie pokožky rodičov aj ich malých ratolestí. 

Chcete nosiť na pyžame šťastnú koalu, pandu, tučniaka, kvitnúcu lúku alebo čerevené maky? Z týchto dizajnov si zaručene vyberie každá žena s dušou dieťaťa. Pre malé princezné a malých nezbedníkov sme navyše vytvorili pyžamo s ich obľúbeným Dedoles maskotom. Ktoré dieťa by nechcelo nosiť na nočnom oblečení rozkošného škrečka? Nezabudli sme ani mužov, ktorí môžu snívať o svojom obľúbenom zlatistom moku v pyžame s motívom fľaskového piva. 

Ak spolu ladíte nielen počas dňa, ale aj cez noc, celá rodina môže nosiť rovnaký motív pohodlných pyžám. Stačí si už iba vybrať a nechať sa odniesť do sveta snov. 

Viac pohodlných produktov s veselými motívmi nájdate na www.dedoles.sk 

Zdroj foto: Dedoles