Nosí sa: Čižmy Chloé Rylee

Po ikonických kotníkových čižmách Susanna prichádza francúzsky módny dom Chloé s ďalšou ikonou – modelom Rylee. Ľahko kombinovateľné čižmy si získali celebrity, influencerky a poľahky sa im môže podariť získať si aj vás – sú totiž ideálnym kúskom do jesenného topánkovníka.

Rylee sú nová Susanna

Na móle si získali najväčší obdiv a tak buyers začali objednávať vo veľkom, vo všetkých farbách aj materiálových prevedeniach. A urobili dobre. Model Rylee takmer zopakoval scenár modelu Susanna, ktorý je jedným z bestsellerov značky Chloé a zároveň jedným z najikonickejších modelov obuvi súčasnosti.

Ako sa rodí ikona

Tak trochu westernové, štýlové, mimoriadne ľahko kombinovateľné, no najmä extrémne pohodlné a ideálne na každodenné nosenie. Takto v skratke možno definovať pozadie úspechu modelu Rylee, ktorý si obľúbila aj Jennifer Lawrence, či Margot Robbie.

Jennifer Lawrence | Margot Robbie | Chrissy Teigen

Rylee v aktuálnej kolekcii

Model Rylee značka predstavila ešte v kolekcii S/S 2018, jeho variantov bolo od vtedy niekoľko, všetky však mali jedno spoločné – boli nadčasové. Také sú aj modely v aktuálnej kolekcii, ktorej dominuje biela, čierna a rovnako ľahko kombinovateľné rôznofarebné hadie vzory.

Náš tip

Ak sa vám tento snový model nezmestí práve do rozpočtu, stavte na skvelú alternatívu, model EMMY, od amerického dizajnéra obuvi, Stevea Maddena. Tento model zoženiete exkluzívne v predajni Steve Madden Aupark v niekoľkých skutočne vkusných prevedeniach.

Zdroj foto: instagram.com, pinterest.com, chloe.com