Značka UV gélových lakov NEONAIL vstupuje na slovenský trh

NEONAIL, popredná medzinárodná značka v oblasti UV gélových lakov patriaca do spoločnosti Cosmo Group, oznamuje svoj vstup na slovenský trh. NEONAIL ponúka širokú škálu farieb a efektov UV gélových lakov vrátane doplnkov pre manikúru a pedikúru, ktorú si používatelia, či už profesionáli alebo začátečníci, môžu ľahko vytvoriť bez návštevy profesionálneho salónu. Prvými predajnými kanálmi sa stávajú vybrané dm drogérie a online eshop www.mojadm.sk.

Značka gélových lakov na nechty NEONAIL, ktorá patrí do spoločnosti Cosmo Group, pod ktorú spadajú aj ďalšie kozmetické značky: MYLAQ, StayLAC, NEO MAKE UP, disponuje ponukou viac ako 3 000 produktov, vrátane viac ako 400 farieb UV gélových lakov a nevyhnutných doplnkov pre perfektnú štýlizáciu a starostlivosť o nechty. Tieto produkty nie sú určené len profesionálom, ale všetkým ženám, ktorým záleží na kráse i čase a ktoré chcú vyjadriť samy seba. NEONAIL laky vynikajú vysokou odolnosťou proti odlupovaniu, trvanlivosťou až 21 dní a rýchlou aplikáciou, navyše sú certifikované a dermatologicky testované.

Cesta majiteľov, Kamily a Artura Błażejewských, k veľkému podnikaniu začala v roku 2006 s víziou produktov, s ktorými je možné vytvoriť „kozmetický salón doma“. Tento prístup zmenil poľský a potom európsky kozmetický priemysel. Značka NEONAIL začala svoju cestu v Poľsku, kde čoskoro vytvorila predajnú sieť UV gélových lakov vo forme pop-up obchodov v nákupných centrách. Cosmo Group si drží odvážny prístup a načúvanie zákazníkom považuje za absolútny základ pre rozvoj podnikania, preto sa tento rok Cosmo Group, vlastník značky NEONAIL, zameriava na intenzívny rozvoj značky na trhoch Českej republiky a Slovenska.

Na zoznámenie sa so značkou NEONAIL je vhodný jeden zo Starter setov, ktorý obsahuje všetko potrebné: UV gélový lak, UV gélovú bázu a top, LED lampu, čistič a odstraňovač laku na nechty, pilník na nechty a desať drevených tyčiniek, všetko dostupné od 54,95 EUR. Ďalšie farby lakov, bázy a topy je možné dokúpiť samostatne. NEONAIL vydáva každoročne okolo 40 nových farebných či technologických kolekcií, s ktorými je možné vytvárať nekonečne mnoho kombinácií a štýlov. 

Ponuka NEONAIL je od júna k dispozícii vo vybraných dm drogériách po celom Slovensku a tiež online na mojadm.sk

Zdroj foto: NEONAIL