Nápaditý a praktický darček pre vášho muža

Obdarovávanie mužov nie je jednoduchou záležitosťou a často si môžete s dobrým výberom lámať hlavu. Muži sú praktickejšie založení a veľmi často majú už všetko, čo potrebujú. V tomto sú ženy o niečo nenáročnejšie, pretože o čosi viac využívajú spotrebný tovar, ako je kozmetika a potešia sa aj bižutérii. Ako máte teda potešiť muža?

Poďakujte vašej hlave rodiny

Pravdou je, že sviatkov a rôznych dní, ktoré sú určené ženám je počas roka viac ako tých určených mužom. Vedeli ste, že už niekoľko rokov sa oslavuje aj medzinárodný deň otcov? Veď aj muž je rovnako dôležitým a rovnocenným rodičom, ako žena a zaslúži si oslavu. Tento deň každoročne pripadá na tretiu júnovú nedeľu. Ak to tento rok nestihnete, môžete nápaditý darček pre chlapa kúpiť aj neskôr a poďakovať mu za všetko, čo pre rodinu robí.

Vy sama poznáte vášho muža najlepšie

Od muža sa často očakáva, že bude svoju ženu nosiť na rukách a starať sa o ňu ako o kráľovnú, no z času na čas je dobré partnerovi ukázať, že je rovnako vážený. Vy najlepšie viete, čo váš chlap miluje a podľa toho mu darček vyberte. Máte problém s výberom a potrebujete tipy na darčeky? Športuje pravidelne váš muž? Kúpte mu napríklad univerzálny držiak na mobil na bicykel alebo moderné bezdrôtové švihadlo s počítadlom. Aktívny chlap takéto praktické darčeky, vďaka ktorým si bude zlepšovať kondíciu, určite ocení.

Často je pravdou, že muži sú skvelými kuchármi. Ak je aj ten váš fanúšik prípravy najrôznejších jedál a dokáže v kuchyni vypnúť, kúpte mu balkónový gril či sadu náradia na grilovanie. Muž sa poteší darčeku a vy si vychutnáte kvalitné jedlo. Win-win pre obe strany! 

Chlapi sa radi starajú o svoj zovňajšok, aj keď to nie vždy verejne priznajú. Vy toho svojho poznáte, tak mu s procesom pomôžte a kúpte mu sadu na úpravu fúzov a brady. Vyvarujte sa nakupovaniu darčekov, ktoré nemajú žiadne využitie. Buďte kreatívna, zamyslite sa, čo tomu vášmu chlapovi urobí radosť a vyberajte precízne.

Zdroj foto: fizkes / Shutterstock.com

Značky: PR