Nájdite ten pravý účes pre nadchádzajúce víkendy a dobrodružstvá

Tento rok na jar uvádza na trh Maria Nila obľúbené kozmetické taštičky Beauty Bags v novej verzii, v ktorej nájdete všetky rady Care & Style a tiež štýlovú taštičku so základnými produktmi pre nové trendy účesy pre tohtoročnú sezónu.

Kozmetické taštičky sú vyrobené z recyklovanej sieťoviny z PET fliaš, materiálu, ktorý je odolný a ľahko sa čistí. Rovnako ako u všetkých produktov Maria Nila, každá taštička obsahuje iba 100% vegánske produkty a produkty šetrné k zvieratám, ktoré sú vyrábané vo Švédsku, kde sú zaručené bezpečné pracovné podmienky a vysoká kvalita surovín aj obalového materiálu. Vďaka priehľadnej sieťovine ľahko nájdete to, čo potrebujete pre svoju každodennú rutinu, a novo pridané vrecko vám pomôže mať prehľad o drobnostiach, ktoré by ste si toto leto chceli vziať so sebou na dovolenku. Uvedenie taštičiek Beauty Bag bude prezentované prostredníctvom novej kampane Maria Nila Weekend Edits, ktorá nás prevedie stretnutím troch ľudí, ktorí sa nepoznajú, v jednej malebnej kaviarni v piatok popoludní, a keď hodiny odbijú 17:00 a slnečné lúče dosiahnu bar, začne víkend.

Jednoduchý francúzsky štýl

Klasický retro štýl v novom prevedení. Kľúčom k vytvoreniu tohto jednoduchého a prirodzeného účesu je zjemnenie končekov a dodanie vzdušného objemu.

Ako na to

Ak chcete vytvoriť vzhľad French Girl Ease, potrebujete vlasom dodať objem a textúru – a tiež potrebujete guľatú kefu!

 1. Volume Shampoo, ktorý vmasírujete do pokožky hlavy. Ľahko opláchnite a potom naneste šampón druhýkrát. Docielite tak efektívnejšie umytie a vlasy získajú perfektný objem.
 2. Následne použite kondicionér Pure Volume Conditioner na uzavretie vlasovej kutikuly a dodatočnú ochranu vlasov.
 3. Na ešte vlhké a rozčesané vlasy naneste Quick Dry Heat Spray na ochranu dĺžok a pridajte Ocean Spray na dodanie textúry. Fénujte, kým vlasy nebudú z 80 percent suché.
 4. Rozdeľte vlasy do dvoch sekcií a začnite pracovať so spodnou časťou vzadu. Použite okrúhlu kefu a vytvarujte končekmi vlasov. Snažte sa, aby sa vám sekcie, na ktorých nepracujete, neplietli do cesty. Styling tak bude jednoduchší. Pokiaľ nie ste zvyknutí pracovať s guľatou kefou alebo to nie je váš obľúbený pomocník, môžete rovnaký vzhľad docieliť tak, že vlasy vyfúkate do sucha a potom končeky natočíte kulmou so širokým nástavcom.
 5. Akonáhle sú vlasy suché a majú požadovaný tvar, môžete ku korienkom pridať trochu Power Powder. Vďaka púdru bude štýl vzdušnejší, objemnejší a bude lepšie zafixovaný. Dokončite pridaním niekoľkých kvapiek True Soft Argan Oil do dĺžok pre lesklý a zdravý vzhľad.

Polovičné vlny

Trendy vo vlasovom stylingu prichádzajú a zase odchádzajú… ale lesklé vlny nikdy nevyjdú z módy.

Ako na to

Účes Half-Wave Hair dodá vlasom glam vzhľad, ktorý pôsobí dojmom dlhých aj objemných vlasov. A ako to býva pri všetkých dokonalých účesoch, vlasová rutina začína umývaním vlasov.

 1. Začnite s Head & Hair Heal Shampoo a vmasírujte malé množstvo do pokožky hlavy. Pred nanesením kondicionéru opakujte dvakrát. Aspoň raz týždenne použite Head & Hair Heal Masque na extra starostlivosť. Pokožka vašej hlavy potrebuje hydratáciu rovnako ako pokožka tváre a tento rad je plný ošetrujúcich, hydratačných a upokojujúcich zložiek, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú pokožku hlavy a zdravé vlasy.
 2. Na ešte vlhké a rozčesané vlasy naneste Quick Dry Heat Spray na ochranu dĺžok a pridajte Ocean Spray na dodanie textúry. Vyfúkajte alebo nechajte voľne uschnúť, pokiaľ nebudú vlasy 100% suché.
 3. Na vytvorenie polo-vĺn budete potrebovať veľkú kulmu. Dôležité je nechať končeky „nedotknuté“. Vlasy do kulmy nezvierajte, iba ich zľahka obtočte okolo nástavca. Vytvoríte tak mäkké uvoľnené vlny. Je na vás, či natočíte všetky pramene, alebo len tie okolo tváre.
 4. Vlasy nakoniec zafixujte produktom Finishing Spray a do dĺžok naneste pár kvapiek True Soft Argan Oil, olejček dodá vlasom lesk a minimalizuje krepovatenie. Pre extra objem a dlhšiu výdrž ku korienkom aj do dĺžok naneste suchý šampón Invisidry.
 5. Potrebujete osviežiť vlasy druhý deň po umytí? Pridajte ľahký púder Cleansing Powder pre svieži vzhľad ako po umytí!

Jemné kučery

Textúra vo všetkých podobách je tento rok veľkým trendom. Využite prirodzenú textúru vašich vlasov na dosiahnutie tohto skvelého účesu.

Ako na to

Naše hydratačné produkty vám pomôžu docieliť prirodzenú textúru vlasov a kučeravým vlasom dodajú výrazný objem. Jemné kučierky sa vracajú každý rok!

 1. Začnite nanesením malého množstva True Soft Shampoo, po opláchnutí proces opakujte. Dvojitým šampónovaním pripravíte povrch vlasov pre účinné vstrebanie hydratačných zložiek. Potom naneste kondicionér True Soft Conditioner a nechajte ho niekoľko minút pôsobiť, aby ste čo najlepšie využili hydratačný účinok, zatiaľ čo začnete vlasy pomaly rozčesávať. Používajte True Soft Masque raz týždenne na extra hydratáciu a na udržanie vlasov v skvelej kondícii.
 2. Po umytí vytlačte z vlasov prebytočnú vodu pomocou uteráka, alebo ideálne pomocou starého trička alebo obliečky na vankúš, ktorý je ku kučerám šetrnejší. To pomáha obmedziť krepovatenie, ktoré môže „normálny“ uterák spôsobiť kvôli hrubému materiálu, z ktorého je vyrobený.
 3. Ideálne zmiešajte Structure Repair Leave In Cream s True Soft Argan Oil. Dodáte do dĺžok aj ku korienkom ešte viac hydratácie. Ak chcete kučerám dodať definíciu, naneste Curlicue Cream do dĺžok, v prípade potreby rozčešte a počas schnutia niektoré pramienky natočte, aby ste im dodali definíciu a tvar. Nechajte vlasy uschnúť alebo použite fén a vysúšajte na nižší teplotný stupeň. Pokiaľ sa vám zdajú končeky suché, naneste na ne niekoľko kvapiek Argan Oil, dodáte im tak viac lesku.

Pokiaľ chcete použiť tepelný styling, vždy na vlasy naneste tepelnú ochranu, ktorá ich ochráni.

Zdroj foto: Maria Nila