Letné kombinácie, ktoré vynosíte v letných horúčavách

Nájsť vhodný outfit do práce, či na stretnutie s kamarátkami teraz v lete sa môže zdať byť náročné. My sme ale pre vás našli zaujímavé letné kombinácie dámskeho oblečenia, ktoré v letných horúčavách vynosíte.

Pásikavé košeľové šaty a sandále na platforme

Pásiky nepochybne patria k letu. Kombinácia bielej a modrej nám pripomína námornícky štýl, ktorý sa opäť vrátil do módy. 

Odporúčame nosenie pohodlných pásikavých košeľových šiat so zapínaným na gombíky, bez rukávov, s viazaním v páse, áčkového strihu s rázporkom. Okrem kombinácie modrej a bielej odporúčame kombináciu bielej a zelenej. K týmto košeľovým šatám odporúčame kombinovať kožené dámske šľapky, ideálne však štýlové sandále na platforme neutrálnej farby – v sivej, hnedej, béžovej, čiernej.

Okrem pásikavých šiat odporúčame nosiť aj iné letné dámske šaty, napríklad kvetované elegantné dámske šaty po kolená, voľné dlhé letné šaty, ale aj ľanové šaty. V letných mesiacoch odporúčame tieto materiály – 100% bavlna, 100% organická bavlna, modal, ľan.

Letné kombinácie, ktoré vynosíte v letných horúčavách

Kulotky a voľné tielko s viazaním

Leto je ročné obdobie, kedy skôr vynosíte dámske šaty, avšak aj voľné nohavice sú vhodné na letné horúčavy. Vyšším dámam odporúčame nosenie kulotiek. Ide o rozšírené a skrátené nohavice voľného strihu, v ktorých sa nohy budú cítiť príjemne aj pri vysokých teplotách. 

Čo sa týka materiálového prevedenia, uprednostňujte 100 % bavlnu a ľahký modal, ktorý je zo všetkých materiálov najideálnejší na sparné letné dni. Modal je prírodné vlákno, ktoré sa vyrába z bukovinovej dreviny a jeho najväčšou výhodou je to, že pojme o 50% viac vlahy ako klasická bavlna. Kulotky z kvalitného modalu ani po niekoľkých praniach nevyblednú a nestane sa, že by sa vám zrazili.

Letné kombinácie, ktoré vynosíte v letných horúčavách

Ku kulotkám odporúčame nosiť voľné tielká s viazaním, poprípade farebné vzorované dámske tričká s krátkymi rukávmi. Kulotky vyberajte skôr v neutrálnejších farbách. Farebné a vzorované si skôr vyberajte vrchné diely, v tomto prípade krátke tričká a tielká.

Ku kulotkám a voľným tielkám odporúčame kombinovať dámske poltopánky a plátené espadrily. Celkový outfit zvýrazníte peknými náušnicami z chirurgickej ocele. V lete odporúčame strieborné a zlaté šperky nahrádzať práve šperkami z chirurgickej ocele.

Ak ste nízka, odporúčame vám kulotky nahradiť dlhými bavlnenými sukňami, džínsovými minisukňami, poprípade plisovanými sukňami alebo tiež odporúčame siahnuť po vysokých topánkach, ktoré umocnia elegantný dojem.

Letné kombinácie, ktoré vynosíte v letných horúčavách

Zdroj foto: pinterest.com