Kupujete si nové plavky? Použite trik s dlaňou!

Do leta času dosť? Posledné roky ukazujú, že aj májové dni nás môžu prekvapiť teplotami, ktoré budú lákať k vode. A v plavkách, ktoré vám budú dobre sedieť, sa nemusíte vôbec hanbiť ani za faldíky. Inšpirujte sa!

Triola oblečie do perfektne sediacich plaviek každú postavu.

To, že sa naše predstavy o krásnom tele nezhodujú s realitou, si často uvedomujeme práve pri kúpe plaviek. Veď koľké z nás majú postavu vyretušovanej modelky? Tu trčí faldík, tam je niečo nižšie, než bolo pred rokmi, kdesi je toho zase viac, alebo menej… Naše telá si proste žijú vlastný život. My ich však musíme v lete obliecť nielen do voľných šiat, ale aj do plaviek. A tu prichádza skúška odvahy. Ale milé dámy! Žiadna z nás nie je dokonalá, preto sa spoľahnime na dokonalé plavky z TRIOLY. 

Zeleno-čierna alebo čierno-zelená? Záleží len na vás, aký vzor plaviek Triola si vyberiete.

Trend vedú aj tento rok dvojdielne plavky. Pristanú rovnako modelkám aj moletkám. Práve obdarené dámy nájdu v Triole plavky, ktoré ich podržia za každých okolností. Triola prináša podprsenky s košíčkami až po veľkosť K a s obvodom od 65 do 105 cm, s dostatočne širokými a výškovo nastaviteľnými ramienkami, ktoré sa nezarezávajú do pliec. 

Nevystužené modré plavky Cayo udržia všetko na svojom mieste.

Lichotivý strih rozloží váhu pŕs medzi hrudník a ramená, vďaka čomu všetko krásne drží na svojom mieste aj pri prudkých pohyboch. Pre veľkosti B – E sú ideálnymi plavkové podprsenky s tenko vystuženými košíčkami a s kosticami. Prsia zdvihnú a vyformujú pekný dekolt. Odborníčka značky Triola Žaneta Ilutanová odporúča zamerať pozornosť na podprsenky, zošité T-švom. „Takto šité košíčky držia prsia v ideálnej výške a sformujú zvodný dekolt aj pri menších prsiach, no aj keď vás trápia ťažšie prsia či ich asymetria,“ vysvetľuje. 

Plavky Palma 2023 s exotickým vzorom sú neprehliadnuteľné.

Plavkové podprsenky TRIOLA sformujú zvodný dekolt, pozdvihnú prsia do ideálnej výšky, teda do 6/8 postavy, čím ju zároveň opticky zoštíhlia a predĺžia. K podprsenkám sú vždy dva alebo tri typy nohavičiek, takže aj bruško a boky budú pekne odhalené alebo vyformované, podľa toho, aký k nim máme vzťah. Malé pevné prsia s košíčkami A a B budú pekne vyzerať v nevystužených trojuholníčkoch alebo košíčkoch s kosticami, menšie a stredné veľkosti B – E budú zvodné v podprsenke strihu T-FIT s kosticami a tenkým vystužením.

Magenta je hitom letnej sezóny a plavky tejto farby by vám preto nemali chýbať.

Pozor na materiál – použite trik s dlaňou 

Strih aj farbu sme si už vybrali, pozrime sa na materiál, pretože práve ten nám môže pekné plavky po pár okúpaniach zväčšiť, resp. natiahnuť aj o pár čísiel. Stáva sa to najmä pri lacnejších plavkách a nie je výnimkou, že nevydržia ani jednu sezónu. Preto je dobré zabudnúť aj na tie najkrajšie plavky, ak sú z príliš tenkého alebo nadmieru elastického materiálu. Nielenže nebude držať formu, ale len čo vyjdete z vody, jeho priesvitnosť sa vám postará o poriadny trapas. „Materiál plaviek musí odolať potu, soli, chlórovanej vode a preto musí byť kvalitný. Ak vám pod látkou pri tlaku presvitá dlaň a ak sú plavky príliš pružné, neberte ich,“ radí štylistka Žaneta Ilutanová a pridáva ešte jeden tip, aby nám plavky vydržali čo najdlhšie:. „Aby ste zachovali ich estetické aj úžitkové vlastnosti, ideálne je prať ich v rukách, neodstreďovať, nepoužívať aviváž a chrániť ich pred kontaktom s opaľovacími prípravkami.“

Písmenkový vzor z kolekcie Beach Club 2023 upúta toto leto nejeden pohľad.

Prsia veľkosti F – K budú dobre vyzerať vo vystužených plavkách „uzavretých“ strihov, ktorých košíčky sú pretiahnuté hore k línii ramienok. „Uzavretý strih pekne fixuje prsia a ak máte model s nižším stredom, váš dekolt sa pekne predĺži a prsia ´neutečú´ pod paže. Voľte tenko vystužené modely s kosticami,“ radí Žaneta Ilutanová.

V ružových plavkách Cosmopolitan 2023 zažiarite na celú pláž.

Aj dámy s bokmi Venuše môžu siahnuť po nohavičkách so zaväzovaním na bokoch.  „Ich obrovskou výhodou je, že sa vďaka šnúrkam dokážu presne prispôsobiť proporciám majiteľky a nerobia nepekné zárezy,“ vyzdvihuje prednosti tohto strihu štylistka Žaneta. 

Kombinácie presne na vašu mieru

Nespornou výhodou dvojdielnych plaviek je aj možnosť skombinovať ten najlepšie sediaci vrchný a spodný diel. Plavkové nohavičky s vyšším pásom sa tešia čoraz väčšej pozornosti dám všetkých tvarov a v Triole nájdete aj plavky s možnosťou nastavenia výšky prednej časti. Nohavičky s nastaviteľnou výškou pásu majú ozdobnú pásovú légu a jej jednoduchým ohrnutím si nastavíte taký pás, aký práve chcete. Vďaka tomu budete mať opálené celé bruško, no zároveň môžete okamžite skryť to, čo nechcete, aby bolo videné. 

Ružová plavková podprsenka Grenadina je ušitá podľa našej najpopulárnejšej podprsenky Perfect-Fit, a preto dokonale sedí na veľkých prsiach. Nohavičky s vysokým pásom pekne spevnia bruško.
Plavky z Trioly vás podržia oveľa dlhšie, než len jednu sezónu.

Vo firemnej aj partnerských predajniach TRIOLA nám s výberom správneho strihu a veľkosti poradí vyškolená predavačka. Nemusíme sa vôbec hanbiť skúšať aj hodinu, predavačky sú na to zvyknuté a môžete si byť isté, že tie svoje plavky si tu nájde každá z nás. Vyberte si už teraz plavky z Trioly, v ktorých privítate hrejivé slniečko!

Zdroj foto: Triola