Kupujete novú práčku? Miele ponúka kvalitu a dlhú životnosť

Bez práčky si zrejme nikto nevie predstaviť domácnosť. Patrí totižto k absolútne základnej výbave, čo sa spotrebičov v domácnosti týka. A aj keď práčku ani zďaleka nemeníme tak často ako napríklad smartfón, raz za niekoľko rokov príde čas sa so starou nefunkčnou rozlúčiť a zadovážiť si novú.

Chcete mať práčku, ktorá vydrží?

Ak si chcete byť istá, že kúpou novej práčky urobíte rozhodnutie, vďaka ktorému nebudete musieť opäť riešiť kúpu práčky dlhé roky, rozhodne sa nemôžete zamerať len na výrobcov, ktorí ponúkajú síce lacné, ale kvalitatívne otázne práčky. Investícia do kvality sa vám vráti tým, že vám nová práčka vydrží viac ako len pár rokov.

Takouto investíciou je aj kúpa práčky Miele. Aj ak si vyberiete novú Miele práčku z nižšej rady, získate špičkový spotrebič, ktorý bol testovaný na životnosť minimálne 20 rokov rozsiahlym procesom testovania. A spokojní zákazníci značky aj na náročnom nemeckom trhu potvrdzujú, že to nie sú len marketingové frázy. Napadá vám značka práčok, či iných spotrebičov, ktorá sa môže pýšiť takouto spoľahlivosťou?

Akékoľvek prádlo vyperiete účinne a šetrne

Či budete prať váš obľúbený top, alebo prehoz na posteľ, práčka Miele vždy ponúkne maximálne luxusnú starostlivosť. Ponúkajú totižto unikátne funkcie prispôsobené tomu, čo sa práve chystáte prať, čo zaručuje nielen účinné, ale aj šetrné pranie bez ohľadu na to, čo sa v práčke práve nachádza. Samozrejme, nájdete tu aj program na kombinovanú bielizeň, takže môžete kombinovať napríklad bavlnu a iné nenáročné materiály.

To všetko pri zachovaní ekologických a energetických štandardov. Aj základné modely práčok Miele patria do energetickej triedy A++. Väčšina Miele práčok však patrí dokonca do triedy A+++.

Zdroj foto: Myroslava Malovana / Shutterstock.com