Jarné trendy líčenie

Každým slnečným lúčom sme o krok bližšie k dlhším teplým a svetlým dňom. Aby ste si tieto dni mohli užiť so štavnatým pastelovým líčením podľa najnovších trendov, ktoré nezabolia ani vašu peňaženku, sme si pre vás pripravili prehľad trenodv pre 2024 spolu s Barry M a Dr. Paw Paw. Vďaka týmto produktom zažiarite a neprekročíte svoj budget. Tak čo, ktorý trend zasiahol práve vás?

Highlighted skin

Čistá, vyživená a rozjasnená, taká je ideálna trendy pleť tohto roka. Zdravý a prejasnený vzhľad dosiahnete aj vďaka Dr. Paw Paw, ktorý vo svojej línií starostlivosti o pleť vyťažil z papáje len to najlepšie. Ideálnou voľbou preto bude Dr. Paw Paw hydratačný krém alebo Dr. Paw Paw denný krém s SPF50, ktoré vašu pleť krásne prirodzene rozjasnia a dovolia vám budovať look na solídnom základe vyživenej pleti, do ktorej jednoducho zapracujete ďalšie líčidlá. Pre veľmi aktuálne trendy rozjasnenie pridajte do krému aj pár kvapiek tekutého rozjasňovaču. Pleť tak získa chic lesk, ktorý krásne vynikne aj na selfie či fotke s bleskom a vy tak pomyseľne vycestujete späť do 90’s a milénia. Na hotový makeup rovnako pridajte ďalšiu vrstvu sypkého highlighteru na všetky miesta, ktoré chcete zvýrazniť s pribúdajúcim jarným slniečkom tak na 100% zažiarite.

Tip redakcie: Buďte odvážne, tento rok budete mimoriadne trendy ak rozjasňovač aplikujete aj na lícne kosti, dekolt či kdekoľvek vás zavedie vaša fantázia

Peach fuzz

Farba roka, šťavnatá broskyňová- Peach Fuzz nám napovedá už čo to aj o samotnom trende, ktorému dominujú jemné oranžové tóny. Pomaly ale isto nás totiž opúšťa trend výrazných líčiek, ktorý je nahrádzaný jemnou a prirodzenou broskyňovou. Barry M tekutú lícenku jemne naneste na líčka a poriadne štetcom zapracujte do stratena. Tento rok sa totiž snažíme lícenku zapracovať do pleti čo najprirodzenejšie bez akýchkoľvek výrazných prechodov či línií. Podobné ličenia, kde je ťažko rozoznať či modelka vôbec lícenku má alebo sa prirodzene pýri, sme videli už na nejednej módnej prehliadke tohto roka. Platí, teda že čím prirodzenejšiu farbu zvolíte, tým viac trendy budete.

Pokiaľ sa vám volania po lete zdá stále málo, doplňte o prirodzené tóny aj svoje líčenie očí či pier. Pri očiach sa môžete vyblázniť s tekutou linkou Barry M vo veľmi prirodzenom odtieni alebo pastelovými tieňmi z veľkej paletky Barry M, po ktorej pri líčení podľa trendov ešte mnoho krát siahnete. Pozor, nepomýlte si výraznú korálovo oranžovú s pastelovou broskyňovou, mohli by ste tak vytvoriť presný opak tohtoročného trendu.

Espresso makeup a Black lips

Tento trend, ktorý rozhodne nieje len pre milovníkov kávy je skvelý na prechod z chladnej zimy do teplej jari. Latte makeup strieda Espresso, ktoré je výraznejšie a dokážete s ním vykúzliť aj dramatické večerné líčenie, vďaka pár produktom. Monochromatický look veľmi jednoducho vytvoríte pomocou tónovaného balzamu Dr. Paw Paw, ktorý môžete naniesť na líčka, pery či oči. Pre zvýraznenie lícnych kostí siahnite po Barry M Heatvawe bronzeri, oči vyzdvihnite takmer až prehnaným množstvom maskary, ktorá môže byť kľudne aj hnedá. Tiene na očiach môžete držať v tmavých hnedých tónoch alebo použiť čierny tieň, ktorý vytieňujete do stratena ako linku a pridáte looku poriadne na dramatickosti. Pery obohaťte o lesk s Barry M multilíčidlom v odtieni Caramel Kiss. Ak máte radi niečo výraznejšie a tento rok mimoriadne trendy, použite na pery čiernu, tá mimoriadne pristane aj tmavšej pleti.

Cherry-cola lips

Trendy jedla sa s nami vezú aj naďalej od roku 2023, kedy koncom zimy červená dominovala viacerým módnym prehliadkam, vlasom či kabelkám. Do roku 2024 sa červená vkradla v podobe viac nositeľnej verzie červených pier a to s hnedou kontúrkou spojenou s leskom či olejom v červenom nádychu. Mmm tiež cítite tú vôňu májových čerešní? Pre dosiahnutie dokonalého líčenia je veľmi dôležité zvoliť kontúrku, ktorá sa hneď nestratí a nezmieša s leskom či olejom, ktorý budete vrstviť. Hnedá kontúrka na pery Barry M v spojení s výživným olejom vás pri tomto líčení zachránia.

Tip redakcie: Pokiaľ máte dokonalý odtieň rúžu pre tento trend skúste kvapku či kúsok tuhého rúžu zmiešať so zväčšovacím olejom na pery Dr. Paw Paw. Nielenže ušetríte na novom červenom rúže ale aj dokonale vyživíte svoje pery a olej môžete použiť aj pri ostatných trendoch na tento rok.

Blue eyeshadow

Sú späť! Modré a strieborné očné tiene zažívajú tento rok svoj comeback a my sa tak spolu vraciame do éry 90-tych rokov, pre ktoré boli charakteristické. Navyše vďaka pastelovým odtieňom sa môžete naladiť na fresh jarnú nôtu. Znovu môžete siahnuť po veľkej paletke so 40 tieňmi od Barry M a vybrať matné či trblietavé pastelovo modré tiene alebo veľmi prejasňujúce strieborné, ktoré otvoria pohľad a dodajú očiam ľahkosť. Krásny finish dosiahnete aj pomocou metalickej linky na oči Barry M.

Ps. matné modré tiene viete nádherne kombinovať aj s trendom Peach Fuzz. Nezabudnite však, že modrá je výrazná a je lepšie farbu vrstviť a nájsť perfektný odtieň k vašej pleti, aby ste vo výsledku nedosiahli nechcené líčenie pripomínajúce modriny či unavené oči. Napríklad ryšavkám mimoriadne pristane modrý matný pastelový tieň. Aký je ten váš?

Frosted eyes

Zamrznuté oči a chladné tiene, s ktorými nemusíte hľadieť na pomyselné hranice očí pomedzi rozmrazujú ľady medzi zimou a jarou. Nebojte sa a tiene kľudne ťahajte vyššie k obočiu či mimo na oblasť, kde by ste bežne dali rozjasňovač alebo lícenku. Budete neprehliadnuteľné, sexy a trendy. Skvelou voľbou sú všetky chladné, metalické odtiene striebornej či bielej. Kľudne pridajte aj perleť alebo trblietky zo svojej zbierky, teraz je ich čas. Pre otvorenie pohľadu a rýchle líčenie v pár ťahoch odporúčame očné krémové tieňe v ceruzke Barry M, ktoré sú mimoriadne plné trblietok.

Zdroj foto: Archív značiek Barry M a Dr. Paw Paw