Hydratácia pokožky v 3 krokoch

Špeciálne po dlhej zime si naša pokožka zaslúži regeneráciu a rozmaznávanie – doprajte si očistu, peeling a následne potrebnú hydratáciu s kvalitnými a voňavými pomocníkmi od MARK Face & Body.

Mark-a-Dior-12

Pokožka si po zime zaslúži hýčkanie – rozmaznajte ju s pomocou hĺbkovo hydratačných telových masiel, ktoré ju ochránia počas celého dňa. Teraz tieto telové maslá kúpite dokonca so špeciálnou zľavou -20%, takže už skutočne nemáte nad čím váhať.

1. Pleť pripravte peelingom

Najlepšie urobíte, ak maslo s obsahom vyživujúceho bio kakaového masla, arganového a kokosového oleja nanesiete po peelingu na čerstvo zregenerovanú, umytú a jemne vysušenú kožu. Svoju cestu za dokonale hydratovanou pokožkou začnite práve preto práve ním.

2. Hydratácia so šľahaným telovým maslom

Jemné našľahané telové maslá pokožku nielen hydratujú a vyživujú, ale pri dlhodobom používaní tiež zlepšujú elasticitu a pružnosť pokožky, zlepšujú cirkuláciu krvi a dokonca redukujú nekonalosti ako celulitída alebo strie. Navyše, MARK šľahané telové maslá prináša až v piatich unikátnych vôňach a tak je len na vás, ktorou sa práve rozhodnete potešiť svoje zmysly.

3. Relaxujte

A po hydratácii si naplánujte už iba relax! Vedeli ste, že našľahané telové maslá MARK majú relaxačné účinky, podporujú zdravý spánok, uľavujú od stresu, úzkosti či strachu?

Mark-a-Dior-11

Zdroj foto: Martin Slovík, IG: https://www.instagram.com/mrtn.grphc/