Hľadáte vhodný zážitkový darček pre vášho muža? Inšpirujte sa

Aj keď ženy zväčša hneď vedia, čím obdarovať svojho muža, občas je aj žena pri hľadaní vhodného darčeka takpovediac v koncoch. Ak je to aj váš prípad, máme pre vás niekoľko tipov na zážitkové darčeky, z ktorých určite vyberiete nejaký, ktorý sa vášmu mužovi bude páčiť.

Jazda na pretekárskom okruhu alebo kurz lezenia na skalách

Len máloktorého muža nefascinujú rýchle autá a svet pretekárskych okruhov. Aj keď sa môže zdať, že pre bežných ľudí je skúsenosť s motoršportom obmedzená na pozíciu diváka, v skutočnosti môžete dopriať svojmu mužovi možnosť vcítiť sa do roly profesionálneho pretekára. Jazda na športovom, či pretekárskom aute, alebo na formule, bude určite nezabudnuteľným zážitkom. Na uzavretom okruhu bude môcť naplno vyskúšať silu pretekárskeho motora a účinok špičkových brzdových kotúčov.

V prípade, že vášho muža viac láka príroda a hory, rád chodí na turistiku, ale ešte nevyskúšal lezenie po skalách, vhodným darčekom môže byť kurz lezenia na skalách. So skúseným inštruktorom je takýto kurz vhodný aj pre úplných začiatočníkov.

Zážitkový let lietadlom alebo kurz prežitia v prírode

Poďme teraz na chvíľu do oblakov. Zážitkový let lietadlom môže byť pre vášho muža taktiež nezabudnuteľným zážitkom. Pohľad na miesta, ktoré (možno) dobre pozná, ale z vtáčej perspektívy, je niečo, čo človeka určite nadchne. Samozrejme ak sa nebojí výšok.

Pre dobrodružné povahy je tu kurz prežitia v prírode. Ide o jeden alebo aj viac dní strávených „v divočine“ spolu so skúseným profesionálom. Zaobstaranie si potravy a vody, postavenie prístrešku, či orientácia v teréne, to všetko a oveľa viac sa vás muž na takomto kurze naučí. Ide o skúsenosť, ktorou sa rozhodne nemôže pochváliť hocikto.

Zdroj foto: JenkoAtaman / Stock.adobe.com