Essentials: Eva Vozárik, majiteľka e-shopu s kozmetikou StayUnique.sk

StayUnique.sk asi predstavovať nemusíme. Tento online obchod s kozmetikou si v posledných rokoch získal srdcia mnohých sloveniek a to nielen širokým výberom kozmetiky zo zahraničia, ale najmä priateľským a profesionálnym prístupom tímu, ktorý svoju prácu zjavne miluje. Nahliadnite s nami do kozmetickej taštičky Evky Vozárik, majiteľky StayUnique.sk a objavte aj úplné novinky na našom trhu, ktoré mohla Evka otestovať vo veľkom predstihu, no dnes ich môžete vyskúšať aj vy.

Moje TOP 5 beauty produkty práve teraz sú…

V make-upe preferujem produkty, ktoré vydržia na pleti celý deň a denné jednoduché líčenie s peknou pleťovkou a výrazními riasami. V skin care zase produkty, ktoré majú výsledky a sú pokiaľ možno málo, alebo neparfumované.

  1. Dlhotrvácny makeup Wunder2 Last Foundation – najlepší make-up, aký som kedy vyskúšala.
  2. Bodyography Every Finish Powder – veganský produkt s pestujúcimi účinkami, ktorý ma nikdy nevysuší , nezvýrazňuje vrásky a spolu s makeupom W2 funguje na zrelej pleti neskutočne.
  3. Revolution Skincare Face Mask Warming Gel Moisturising – pleť je po nej doslova ako sklo. Kombinácia glycerínu a ricínového oleja bola pre mňa svojimi účinkami prekvapením.
  4. WUNDER2 Mascara LASH EXTENSION & CURL Mascara – preferujem jednoduché líčenie, takže riasy sú základ. Toto je doslova nezničiteľná maskara, ktorá se nepohne celý deň a ľudia si často myslia, že mám umelé mihaľnice.
  5. Belakne gel – (na lekársky predpis) toto je môj objav. Obsahuje adapalnén, čo je syntetická forma tretinoínu a tretia generácia lokálnych retinoidov. Adapalnén patrí medzi klinicky preukázané najúčinejšie anti ageing látky. Moja skin care sa jeho používaním veľmi zjednodušila.
Essentials: Eva Vozárik, majiteľka e-shopu s kozmetikou StayUnique.sk

Naposledy som objavila a milujem…

Makeup Obsession Prime & Bake Baking Oil. Primery pod make-up som stierdavo používala aj nie. Tento ale moju zrelú pleť doslova uchvátil. Stačí nechať vstrebať 3 kvapky. Make-up po ňom s pleťou lepšie splynie a na konci dňa vyzerá stale sviežo. Nakoniec líčenie zafixujem s Makeup Obsession Prep Fix Glow 3in1 Skin Mist, ktorý u mňa trumfol aj prémiové fixátory.

Essentials: Eva Vozárik, majiteľka e-shopu s kozmetikou StayUnique.sk

Každý deň si neviem predstaviť bez…

Bez kvalitného čistenia pleti. Pretože preferujem dlhotrvácne makeupové produtky, čistím pleť dvojfázovo. Najprv rozpustím a odtránim make-up a líčidlá pomocou Clinique Cleansing Balm. Večer vyčistím pleť úžasným Cerave Hydrating Cleanser a ráno čistím pleť cca 3x do týždňa Enzymatickým peelingom TATCHA THE RICE Polish.

Essentials: Eva Vozárik, majiteľka e-shopu s kozmetikou StayUnique.sk

Môj obľúbený produkt, ktorý používam ako multilíčidlo je…

Wunder2 Perfect Selfie Bronzing Veil. Toto je môj dlhodobý favorit. Nezanecháva fľaky ani oranžový tón a dá sa krásne vrstviť. Používam ho denne ako na tvár, tak na jednoduché líčenie očí. 

Essentials: Eva Vozárik, majiteľka e-shopu s kozmetikou StayUnique.sk

V mojej skin care rutine nemôže chýbať…

Kvalitné sérum s aktívnymi látkami ako Vitamín C alebo peptidy. Verím a mám vyskúšané, že väčší efekt mi prináša kombinácia účinného séra, aktuálne mám peptidové Revolution Skincare Serum – Wrinkle & Fine Line Reducing Serum – 10% Matrixyl, a jednoduchého hydratačného krému, do ktorého už toľko neinvestujem, napríklad Neutrogena Cream Gel je úžasný. V mojej skin care nesmú chýbať ani kvalitné exfoliačné prípravky na ostraňovanie odumretých buniek a zjednocovania tónu. V mojom veku preferujem účinnejšie kyseliny namiesto mechanických peelingov. Revolution Skincare Peeling Intense Skin Exfoliator 30 % AHA + BHA Peeling Solution je môj favorit a používam ho 3x do týdňa.

Essentials: Eva Vozárik, majiteľka e-shopu s kozmetikou StayUnique.sk

Zdroj foto: stayunique.sk, instagram.com/eva.vozarik