Darčeky bez stresu a plastu

Letí to rýchlejšie ako by sme chceli. Nezabúdajme, že šťastie praje pripraveným. Užívajte si sviatky pohody už počas celého adventu a vyberte darčeky nielen pre svoju rodinu a priateľov, ale aj pre seba. Nie nič lepšie ako prekvapiť praktickým, užitočným a designovým darčekom, navyše ak je udržateľný a nezaťažuje svojím obalom prírodu.

Waterdrop myslí na všetko a pripravil úplne nový adventný kalendár, ktorý sa postará o kvalitný pitný režim na dlhú dobu a jeho obal je možné použiť na ďalšie účely ako designový úložný priestor alebo darčekovú krabičku pre ostatných.

25 okienok prekvapí rôznymi obľúbenými príchuťami, doplnkami z limitovaných edícií a designovými kúskami s vianočným motívom. Tento rok sú v ponuke adventné kalendáre v dvoch veľkostiach – v malom a veľkom prevedení. Pre každého kto chce doplniť svoj pitný režim je ideálny malý kalendár, kde sme schovali všetky naše príchuti Microdrinkov a Microtea. Veľký adventný kalendár sa vďaka svojím naozaj veľkorysým okienkam postará o radosť z darčekov, ktoré budú hitom tohtoročných Vianoc.

A pre minimalizáciu stresu z blížiacich sa sviatkov sú pripravené waterdrop® kalendáre v predpredaji už teraz, stačí si vybrať a dorazia k vám v pravý čas pred adventom.

Nové waterdrop® kalendáre nájdete nielen online, ale aj v našom novootvorenom kiosku v bratislavskom Auparku.

Viac i formácií na: www.watrdrop.sk

Zdroj foto: Waterdrop