Darček pre ženu, čo skutočne poteší

Hľadáte darček pre mamu, sestru, babku či priateľku? Spodnú bielizeň, ktorá v sebe spája aktuálne trendy, funkčnosť, kvalitu a je za dobrú cenu, nájdete u značky TRIOLA. Ocení ju každá žena, pretože tak ako dobre vyzerá, tak dobre aj sedí. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť alebo si netrúfate vybrať sami, istia to darčekové poukazy. Poďte sa inšpirovať!

Tradičná značka spodnej bielizne TRIOLA je na trhu už vyše sto rokov a teda ženské krivky pozná dokonale. Ponúka bielizeň šitú tak, aby dobre sadla ženám všetkých tvarov, veľkostí aj veku, preto tu nájdete podprsenky s veľkosťami košíkov B – K a s obvodmi 65 – 100. 

Do detailov prepracované strihy sú zhotovené z prvotriednych patentovaných materiálov. „Naša značka prináša modely pre naozaj každý typ postavy. V našom e-shope nájdeteširokú ponuku spodnej bielizne, no tiež košieľky a body, pyžamá aj nočné košele, župany, pančušky či formujúcu bielizeň. Rovnako je možné uplatniť pri online nákupe aj darčekové poukazy a nakúpiť v pohodlí domova,“ vysvetľuje Žaneta Ilutanová, profesionálna štylistka značky TRIOLA. 

Kolekcia CHRISTMAS MAGIC 2020 v purpurovej farbe a v tónoch ohnivého talianskeho vína Lambrusco doplnila modely Luxury Gray a Royal Blue. Modely sú trendové – pre krásne chvíle, ale tiež praktické a pohodlné pre celodenné nosenie. Pod kostýmom či svetrom zdvihnú prsia, zafixujú ich, dajú im vyniknúť a tak vyformujú nádhernú siluetu celej postavy. Ku každému modelu je možné vybrať si nohavičky rôznych strihov – od panty, brazíliek až po klasické nohavičky so zvýšeným pásom. 

Naprázdno neodídu ani páni, pre ktorých sú v ponuke tričká, pyžamá, spodná bielizeň, plavky a župany v rovnako kvalitnom prevedení, aké je dopriate dámam. Predajňu TRIOLA nájdete v bratislavskom Auparku, nakupovať môžete aj online na www.triola.sk. A praktická rada na záver – ak neviete, čo vybrať, siahnite po čoraz obľúbenejšom darčekovom poukaze. V tom prípade to bude dvojnásobné prekvapenie. 

Zdroj foto: TRIOLA