Značka Columbia prináša tento rok obľúbené voľnočasové kolekcie Columbia Heritage, Icons a Urban Outdoor s funkčnými outfitmi pre mladých milovníkov mestského štýlu aj outdooru

Columbia prichádza aj túto jar a leto s novou obľúbenou limitovanou kolekciou Columbia Heritage a Icons, ktoré sú nadstavbou voľnočasovej kolekcie Urban Outdoor pre mladých milovníkov mestského štýlu aj outdoorových aktivít, ktoré predstavujú legendárne modely z archívu Columbie v novom súčasnom poňatí. 

Columbia je svetoznáma značka športového a outdoorového oblečenia s rozsiahlym archívom ikonických búnd, viest a ďalších štýlov, ktoré sa udržali v kurze po celé dekády a pravidelne sa do vracajú do súčasných kolekcií. Tieto klasické nadčasové štýly v novom univerzálnom poňatí si svoju obľubu získajú najmä u mladej „urban“ generácie, ktorá ocení kvalitu, originalitu a autentickosť značky Columbia či streetový look.

Kolekcia Columbia Heritage čerpala inšpiráciu v údolí a vodách oregonskej rieky Deschutes, ktorá je obklopená divočinou a scénickou krajinou, kde nechýba ani púšť. Oblasť ponúka skvelé outdoorové zážitky od zaujímavých trailov po rafting. Preto je kolekcia navrhnutá tak, aby chránila na dobrodružných výpravách. Kľúčovými modelmi tejto kolekcie sú updatovaná bunda Skeena River Jacket Vest z archívu 1995 a vetrovka Rafter, ktoré si zachovávajú aj v súčasnom poňatí niektoré kľúčové prvky, akými je kombinácia materiálov alebo vreciek. Ponúka však celú škálu oblečenia od búnd a štýlových vetroviek, cez nepremokavé pončá, fleecovky, vesty, šortky, nohavice až po klobúky. Doplnené samozrejme o sneakersky. Farebne vychádza kolekcia z palety pastelových odtieňov, ktoré sa v Deschutes Valley nachádzajú, ako napríklad béžová, mliečne fialová, tlmená oranžová a podobne. Nechýbajú ale ani výrazné odtiene zelenej a stredne modrej farby. V kolekcii sa objavuje nová grafika a potlač inšpirovaná miestnou divokou faunou a flórou. Nechýba ani oceňovaná technológia Columbia. V predaji je exkluzívne na e-shope so streetovou módou Footshop.sk.

Obľúbená čiastočne unisexová kolekcia pohodlného voľnočasového oblečenia Columbia Icons sa pre nadchádzajúcu sezónu vrátila k strihom z rokov osemdesiatych. Farebne siaha do obľúbených odtieňov a vzorov 80. – 90. rokov – rôznych tónov fialovej, ružovej, modrej, tyrkysovej, púštnej oranžovej, ktoré sú v spoločne vidieť pri západe slnka nad oregonskou krajinou. Nechýbajú ani výrazné logá. Kolekcia kombinuje jednofarebné kúsky, farebné, až výrazne vzorované mikiny a vetrovky, z ktorých je možné jednoducho vytvoriť originálny zladený look od hlavy po päty. Kolekcia ponúka tričká, mikiny a fleecovky, vetrovky aj doplnky.

Základom kolekcie Columbia Urban Outdoor je progresívny mestský športový look, ktorý sa hrá s výraznými farbami, vzormi, dĺžkou aj objemom a ponúka štýly oblečenia s funkčnými prvkami. V súlade s trendmi ponúka kolekcia oblečenie ideálne pre pohyb po meste na bicykloch a napríklad kolobežkách, ktoré chránia pred jarnými rozmarmi počasia. Zároveň má reflexné prvky pre bezpečnosť a dobrú viditeľnosť v tme. Je vodeodolná, ale priedušná, ochráni pred dažďom, vetrom aj slnkom bez kompromisu v oblasti trendu a štýlu. Kolekcia kombinuje aj logowear v podobe mikín a tričiek s obľúbenými teplákmi, nohavicami alebo legínami, ktoré dopĺňajú štýlové vetrovky rôznych strihov a dĺžok. V kolekcii sú aj farebne zladené mestské tenisky a rad moderných batohov či ďalších doplnkov. 

Kolekcia Columbia Icons spolu s ďalšími modelmi Columbia Urban Outdoor je k dispozícii v e-shope: Footshop.sk alebo https://www.bballtown.sk/.

Zdroj foto: Columbia