Vstúpte do sveta krásy a objavte unikátne značky. Všetky sú dostupné od 20. do 27.9. v bratislavskom Auparku. beauty lounge nájdete na 1. poschodí vedľa Albi.

O Organic Oasis Lab

Organic Oasis Lab je slovenská značka, ktorú vytvorila zakladateľka eshopu Organic Oasis Lenka Šoltysová spoločne s tímom biochemikov a farmaceutov. Jedná sa o prémiové výživové doplnky, ktoré v sebe spájajú prvky vedy a prírody, pričom zložky produktov tvoria aktívne prírodné patentované látky, ktorých účinky sú preukázané aj klinickými štúdiami. Produkty sú vyrábané na Slovensku.

Organic Oasis Lab kúpite v beauty lounge a na https://www.organic-oasis.sk/znacka/organic-oasis-lab/

O Jessup

Jessup je svetová značka kvalitných a cenovo dostupných štetcov, ktorá je exkluzívne k zohnaniu v bratislavskom beauty lounge. Vyskúšať a zakúpiť tam môžete niekoľko komplexných sád na líčenie, rovnako aj menšie sady na líčenie očí alebo na make-up.

Jessup kúpite v beauty lounge a na http://makeupbag.sk/sk/category/jesup-brushes/

O ORACULUM

Značka ORACULUM byla založena v roce 2021 v Praze. Jejím hlavním produktem jsou parfémy. Cílem značky Oraculum je, abyste se díky svým smyslům účastnili všedního dne. Uvědomujeme si, že díky vnímání vůní jste schopni naplno prožít přítomný okamžik i v obyčejných chvílích života. Uvědomujeme si, že každá jednotlivá ingredience obsažená v našich parfémech má svůj smysl. 

ORACULUM kúpite v beauty lounge a na https://oraculum.store

O So Slow

Naším poslaním je spoločensky a environmentálne udržateľné podnikanie, ktoré vnímame ako kľúčové pre trvalo udržateľný rozvoj a ochranu životného prostredia. Ponúkame preto produkty, ktoré prinášajú potešenie bez negatívnych dopadov na naše zdravie i planétu. Každá časť našich produktov – vosk, esencie, knôty ako aj balenie, sú z prírodných, ekologických a recyklovateľných materiálov.

So Slow kúpite v beauty lounge a na https://www.soslow.sk

O Noili

Sme slovenská kozmetická značka, ktorá vyrába v malých šaržiach. O to viac si ceníme každú reakciu od našich zákazníčok. Pozitívna skúsenosť s Noili olejmi alebo sérami a jej zdieľanie je to, čo nám pomáha rásť.

Noili kúpite v beauty lounge a na https://www.noilibeauty.com/sk/

O minora.

minora. je slovenská značka znovupoužiteľných nechtov, ktoré môžete upravovať a krátiť podľa svojich predstáv. Nechty od minora. nezničia vaše prirodzené nechty a to najlepšie – s tymito press-on nechatami sa vyhnete neestetickým odrastom.

minora. kúpite v beauty lounge a na www.minoranails.sk

O MakeUp Eraser

Obľúbená americká značka už viac neponúka iba vychytené odličovače, ktoré odstránia všetok make-up iba vodou. Pod značkou nájdete aj aplikátory toneru, ktoré sú ultra-jemné a produkt nevsiaknú, ale krásne rozdistribuujú po pleti.

MakeUp Eraser kúpite v beauty lounge a na www.makeuperaser.sk

O Paese

Poľská značka Paese vystupuje z radu svojim výnimočne čistým zložením mnohých produktov. Ponúkajú 100% a 99% prírodné produkty, z ktorých niektoré nájdete aj priamo na predajni v Auparku. Spolu s nimi nájdete aj bestsellery značky, napríklad púder PuffCloud, Collagen Foundation alebo DD krém s SPF 30.

Paese kúpite v beauty lounge a na http://makeupbag.sk/sk/category/paese/

O Hamel

Spoznajte novinku priamo z Kórei v podobe krému na opaľovanie od značky Hamel. Ponúka SPF 50, vegánske zloženie a žiadnu parfumáciu. S krémom na vodnej báze sa fantasticky pracuje a výborne si rozumie aj s make-upom, pričom sérum krásne rozžiari vašu pleť.

Hamel je exkluzívne k dostaniu iba počas trvania beauty lounge.