Balkón v troch štýloch

S príchodom jari zvyčajne vychádzame do ulíc, do parkov, do lesov. Tento rok je však nezvyčajný. Práve preto vám prinášame inšpiráciu, ako prvé teplejšie dni strávite v pohodlí aj doma. Spolu s Westwingom vám poradíme, ako si slniečko užiť napríklad aj na balkóne.

Romantický

Skoré ráno, Paríž. Mesto sa pomaly prebúdza, záhradníci a bežci už obsadili parky, ulice sa plnia ľuďmi kráčajúcimi do práce. Vy sedíte pred typickou parížskou kaviarňou, čítate noviny a pijete kávu. Túto francúzsku idylku s croissantmi a bagetami si môžete vychutnať aj na vašom balkóne. Pomôžu vám dekor v púdrových farbách, elegantné prestieranie a živé kvety.

Balkon-4

Tropický

Aj atmosféru tropickej dovolenky vám pomôžeme preniesť až na vašu terasu. Vzor palmových listov a prírodné materiály perfektne dotvoria prímorskú atmosféru. Skúste siahnuť po jutovom koberci, či slamenom stolíku a nezabudnite na ľadové drinky.

Boho

Bohémsky balkón či terasu neraz zariadite z toho, čo už doma máte. Na trendy výsledný efekt vám budú stačiť palety, nevyužívané kreslá či koberce. Pokiaľ máte chuť doma na trochu kreativity, do novej časti bytu sa vám bude hodiť napríklad aj macrame, ktoré je znovu in.

Balkon-6

Nábytok a doplnky z ilustračných fotografií kúpite na Westwing.sk a WestwingNow.sk

Zdroj foto: Westwing.sk