Aké sú moderné vzory, ktoré môžeme vidieť na pánskych košeliach?

Košele sú už dlho súčasťou šatníka mnohých mužov, ktorí majú elegantný štýl a ich práca si vyžaduje určitý dress code. Avšak to nie je jediný dôvod na to, aby ste si mohli kúpiť košeľu, ktorá si rýchlo nájde miesto vo vašej skrini. Veľkým trendom v nosení košieľ sú aj vzory a motívy, ktoré v sebe môžu spájať viac pridaných prvkov. 

Začnite postupne

Pri hľadaní ideálneho vzoru narazíte aj na pánske vzorované košele, ktoré pre vás nemusia byť ľahké na kombinovanie. Ak vás však oslovil tento trend a radi by ste obohatili svoj šatník, tak môžete siahnuť po vzorovanej košeli s geometrickými vzormi a nepravidelnými tvarmi alebo si vybrať napríklad kockovanú košeľu, ktorá si nájde využitie vo vašom každodennom šatníku.

Výrazné kombinácie a vzory

Pokiaľ máte radi extravaganciu a páčia sa vám výrazné kombinácie alebo farby, tak si môžete vybrať košele s moderným printom, ktorý si získa pozornosť ľudí a tiež dokáže zmeniť jednoduchý outfit. Ak vás zaujali moderné košele s potlačou, tak si nemusíte robiť starosti s kombinovaním. Potlač vynikne pri kombinácií s rifľami alebo nohavicami. 

Jednoduché kombinácie

Nielen počas leta môžete využiť vzorované košele, ktoré si nájdu miesto vo vašom šatníku. Ak ste otvorený novým možnostiam alebo radi experimentujete so svojim štýlom, tak si môžete vybrať modernú košeľu so vzorom a skombinovať ju s elegantnými nohavicami. Nebojte sa tiež zvoliť moderný a lichotivý strih, ktorý bude sedieť k vašej postave. Zaujímavá potlač dokáže zaujať už na prvý pohľad a získať si svojich obdivovateľov. 

Pánske košele vás neobmedzujú svojim výberom len na nosenie elegantných košieľ do práce, ale môžete s nimi experimentovať. Moderné pánske košele si môžete vybrať s výrazným vzorom alebo motívom, ktoré si nájdu svoje využitie aj na rodinné stretnutia alebo výlet do mesta.

Zdroj foto: Roman Samborskyi / Shutterstock.com

Značky: PR