10 jedinečných dizajnov od ICONS by Westwing Collection

ICONS by Westwing Collection je výsledkom spolupráce desiatich módnych, lifestylových a zábavných kreatívcov a dizajnérskeho tímu Westwing. Každý z nich navrhol nové prevedenie vybraného bestselleru z Westwing Collection – a teda takto vzniklo desať predmetov s jedinečným charakterom!

Kreatívna spolupráca je súčasťou DNA Westwing. Sme radi, že sme sa spojili s desiatimi tvorcami inšpiratívneho štýlu, ktorí dali svoj vlastný osobný kontakt desiatim našim najznámejším produktom – Delia Lachance, zakladateľka a CCO Westwing.

Spolupráca medzi dizajnérskym tímom Westwing a štýlovými ikonami sa zamerala na opätovné vytvorenie najpredávanejších produktov Westwing Collection so sviežim nádychom, ktorý vyhovuje ich osobnostiam. Výsledkom je ICONS by Westwing Collection, ktorá pozostáva z desiatich produktov s vysokým štandardom dizajnu, ktoré v novej verzii získali farby či textúry v súlade s najnovšími trendmi.

10 Trendsetterov, 10 Projektov

Stolík „Benno” od Jessicy Mercedes Kirschner

„Je to výrazný prvok interiéru, ktorý vyzerá skvele kdekoľvek. Stôl Benno sa mi páči pre jeho všestrannosť a pre to, aké ľahké je jeho usporiadanie.“

O SPOLUAUTORKE

@jemerced – Narodená v Nemecku, žijúca v Poľsku, autorka inšpiratívneho obsahu na Instagrame, ktorá zapôsobí mimoriadnym zmyslom pre estetiku.

Kreslo „Sofia” od Rianne Meijer

„V priebehu rokov som sa veľakrát sťahovala a Westwing Colection ma vždy sprevádzala. Myslím, že Sofia je najpohodlnejšie kreslo, na ktorom som kedy sedela. Milujem novú farbu a jemnú tkaninu Teddy.“

O SPOLUAUTORKE

@rianne.meijer – Pochádza z Holandska. Na Instagrame predstavuje svoj život bez filtrov s manželom a dvoma psami v Amsterdame. Sleduje ju viac ako 1,5 milióna ľudí.

Konferenčný stolík „Antigua” od Motsi Mabuse

„Milujem jeho očarujúci vzhľad! Veľmi sa mi páčila krásna mramorová doska konferenčného stolíka Antigua a jej nová farebná schéma mi pripomína môj pôvod.“

O SPOLUAUTORKE

@motsimabuse – Profesionálna tanečnica a umelkyňa rozvíja svoju televíznu kariéru, je porotkyňou v programe Let ́s Dance a vedie aj vlastnú tanečnú školu.

Lampa „Walter” od Felixa Hartmanna

„Rád spájam krásu s praktickosťou,“ hovorí spolutvorca. Najpredávanejšia lampa Walter od Westwing Collection je dokonalá v každom detaile a jej nová chrómová verzia poteší!

O SPOLUAUTOROVI

@felixwhartmann – Felix sa ako model na dennej báze stretáva s najnovšími trendmi, ktoré si prináša aj domov do Hamburgu a predvádza ich na Instagrame.

Váza „Latona” od Isabelle Hartmann

„Čerstvé kvety sú pre mňa veľmi dôležité a váza Latona je jednou z mojich najobľúbenejších v zbierke dekoratívnych doplnkov. Jeho nová tmavošedá farba dokonale ladí s naším domovom.“

O SPOLUAUTORKE

@isabellehartmann – Nevieme sa nabažiť krásneho bytu modelky Isabelle! Vieme, že nie sme jediní, ktorí milujú túto Hamburčanku pre jej zmysel pre štýl!

Stolička „Tess” od Chrisa Glassa

„Pohodlné a vhodné do každého interiéru. Taká je stolička Tess. Tlmený odtieň oranžovej je upokojujúci aj elektrizujúci. Už niekoľko sezón je taká módna, že sa čoskoro stane klasikou.“

O SPOLUAUTOROVI

@herrglass – Americký interiérový dizajnér je kreatívnym riaditeľom aptm (vyslovuje sa „apartment“) v Berlíne – galérie, konceptuálneho obchodu, výstavného priestoru a miesta konania podujatí v jednom.

Obliečky na vankúše „Adea” a „Lenia” od Ines de Cominges

„Tieto vankúše dodajú pohodlie každému interiéru a vďaka ich farebnosti sa budete cítiť dobre. Toto bol efekt, ktorý som chcela pri ich navrhovaní.“

O SPOLUAUTORKE

@inesdecominges – Parížanka, ktorá sa vyzná v móde a dizajne. Pracuje pre značky ako Vogue. Je tiež mamou dvoch detí a marketingovou expertkou jednej z módnych značiek.

Príslušenstvo na nápoje „Minna” od Guglielma Scilla

„Táto dúhová súprava je navrhnutá tak, aby bola zábavná! Keď sa na toto sklo pozriete vo svetle, uvidíte všetky farby dúhy. Pre mňa je to odkaz na spolupatričnosť a hrdosť komunity LGBTQIA+.“

O SPOLUAUTOROVI

@guglielmoscilla – Slávny taliansky autor a televízny moderátor. Aktívne sa zapája do života LGBTQIA+ komunity. Má veľký talent a skutočné poslanie!

Taburetka „Alto” od Noor Kleinenberg de Groot

„Najviac na Alte milujem jeho originalitu. Krásna, jemná textúra, farba a tvar robia z tohto taburetu môj obľúbený kus nábytku od Westwing Collection.“

O SPOLUAUTORKE

@queenofjetlags – So 730k sledovateľmi na Instagrame je Noor Kleinenberg de Groot jednou z najvplyvnejších osôb v oblasti vytvárania dobrého štýlu v Holandsku a aj mimo neho.

Zrkadlo „Francesca” od Naty Abascal

„V mojom dome sú predmety z celého sveta, ktoré si prinášam z ciest. „Francesca“ s barokovým vzhľadom dokonale odráža môj štýl.“

O SPOLUAUTORKE

@natyabascal – Španielska modelka haute couture. Bola múzou Valentina a Oscara De la Renty. Svojej vášni pre módu sa venuje aj ako nezávezná štylistka.

Zdroj foto: Westwing